Urządzenie do badania wydajności hydrantów  zewnętrznych Hydro-Flow HF-01 – tester hydrantów zewnętrznych, HYDRO-TESTER wydajności hydrantów zewnętrznych.

Wysokiej jakości i renomowane urządzenie do badania hydrantów zewnętrznych.

Urządzenie przeznaczone do pomiaru wydajności i ciśnienia i wydajności hydrantów zewnętrznych DN80 – DN150. Urządzenie do badania hydrantów jest nie jako testerem wydajności hydrantów. Urządzenie tester wydajności hydrantów wykonane jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć oraz wodę. Zestaw do badania hydrantów Hydro-flow HF-01 jest urządzeniem do pomiaru wydajności, które pozwala solidnie  precyzyjnie i dokładnie zbadać ciśnienie i wydajność hydrantów zewnętrznych.

Nasze urządzenie i sprzęty do badania wydajności hydrantów doskonale nadaje się do sprawdzania wydajności w przeglądach okresowych hydrantów czy w badaniach odbiorowych wydajności hydrantów zewnętrznych w instalacjach przekazywanych do użytkowania.

Urządzenie pomiarowe hydro-tester wydajności hydrantów wyposażone jest w wysokiej klasy dokładności dysze pomiarowe i korpusyo przebadanym i wyznaczonym laboratoryjnie współczynniku K oraz manometr glicerynowy kl. 1,6 dzięki temu pomiar wydajności i ciśnienia w badanym hydrancie zewnętrznym jest precyzyjny i dokładnie

Stosowane dysze pomiarowe i korpusy produkowane są w naszych odlewniach z zachowaniem wysokiej dokładności wymiarów i kształtów tak że pomiar wydajności hydrantów jest dokładany. Dysze pomiarowe produkowane przez naszą firmę wytwarzane są zgodnie z normą ISO 2768-1 oraz w klasie tolerancji m.

https://hydro-solid.eu/images/ZESTAWY/hc-01+hf-01+HYDRO-HQ.jpg
Hydro-test hydrantów, Tester wydajności hydrantów. Tester hydrantów, HA-TEST hydrantów
Hydro-test hydrantów, Tester wydajności hydrantów

2 komentarze

admin · 26 lutego, 2022 o 8:11 pm

hydro-solid.eu

dowad · 9 września, 2022 o 6:29 pm

Solidne wykonanie i atestowane.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *